Розкіш в природніх барвах

Замовником було поставлено завдання - розробити дизайн трикімнатної квартири у новобудові преміум класу, надавши наявним площам максимальної функціональності, водночас не забуваючи і про естетичний аспект.
Для цього проекту ми вирішили обрати класичне поєднання світлих і темних тонів з використанням великої кількості природних фактур. Через поєднання темних меблів і світлої підлоги та стін ми досягли ефекту максимального простору, а природні фактури, вжиті в інтер‘єрі, надали квартирі особливого відтінку вишуканості та благородства.
У спальні та вітальні нами було використано переважно м*які пастельні кольори із залученням великої кількості природних матеріалів та малюнків.
Дитяча кімната оформлена в ніжних рожевих тонах. Головними її «родзинками» стали стіна із декоративними отворами, які, водночас, слугують поличками та оригінальної форми світильник, стилізований під хмаринку.
Санвузли виконані у тому ж стилі, що і решта інтер‘єрів, - акцент зроблено на контрастному поєднанні натуральних кольорів та фактур, підкресленого ретельно продуманою системою декоративного освітлення.

Похожие проекты