Мінімалістичний вітер сходу

Перед нами постало завдання розробити дизайн однокімнатної квартири, а зокрема вітальні, площею 23,5 кв. м, спальні, та санвузла, оформивши їх у оригінальному сучасному і водночас вишуканому стилі.

Основною «родзинкою» проекту стало поєднання східних мотивів та мінімалістичних тенденції, які наштовхуватимуть мешканців та їхніх гостей на спокій, розслаблення та позитивні думки.
Вікна в приміщенні вітальні орієнтовані на північний схід - відповідно, площа потребувала додаткової інсоляції, також була потреба невеликого перепланування (збільшення площі за рахунок зменшення ширини коридору). Для оздоблення інтер'єру було обрано природні матеріали - дерево, мармур, текстиль - усі елементи оформлено у світлих тонах.
Ванну кімнату та санвузол оформлено у контрасних чорно-білих тонах. Стіни оздоблено світлим мармуром та темним керамогранітом. Душова кабіна виконана з матового гартованого скла. Усі матеріали підібрано гармонійно, дотримуючись єдиного фактурного стилю та натуральної кольорової палітри. Оскільки у приміщенні відсутня природня інсоляція, по периметру стін встановлено світильники денного світла, які додатково освітлюватимуть інтер'єр.
Спальня виконана у помірних світлих тонах з використанням тих же матеріалів, що і у вітальні.

Похожие проекты