Антикварні мотиви в сучасному інтер'єрі

Розмір приміщення – 0,8х1,4 м.
Чомусь вбиральня вважається місцем, якому приділяється найменше уваги, тоді як підраховано, що у ній людина проводить від одного до чотирьох років за все життя. Тому не варто обминати це приміщення, займаючись ним в останню чергу у своєму домі. Кожен заслуговує жити у кращих умовах, де можна з приємністю проводити час і відпочивати від щоденних клопотів, відновлюючи сили та піднімаючи настрій.

Стіну (з вбудованим бачком) та карниз виконано зі старовинної пічки, якій майже 100 років, щоправда, з них понад 20 вона пролежала у сирому підвалі, але таки дочекалася свого часу, хоч і стала використаною у доволі незвичний спосіб.
Кімнату створено з асиметричною композицією, тому підлога і двоє стін є дзеркальними, що візуально розширює приміщення, а стеля та третя стіна – благородного чорного матового кольору. Стіна, за допомогою використання особливої техніки штукатурення, виглядає оксамитовою, такою ж є і на дотик.
Збоку під вмивальником зроблено невеличку шафку для зберігання начиння, дверцятами до якої стали відреставровані двері до тієї ж пічки.

Похожие проекты