Монохромна симфонія на дві кімнати

Замовником було поставлено завдання - розробити дизайн двокімнатної квартири у заміському будинку преміум класу, поєднавши вишуканість і красу, ергономічність та затишок.
Ми вирішили виконати інтер’єри у класичному поєднанні світлих і темних тонів, адже у нашому проекті все має викликати у мешканців відчуття краси, гармонії, та, водночас, вишуканості та легкості.
Саме через поєднання темних меблів і світлої підлоги та стін нам вдалось досягти враження максимальної просторості та елегантності.
Інтер‘єру спальні особливого шарму надає простінок з білого матового шкла з вмонтованим у ньому на оригінальному поворотному кріпленні телевізором.
У вітальні ми використали ультрасучасну шафу-стінку, в яку вмонтовано телевізор. Вона, завдяки ергономічній конструкції та великій вмістимості, є зручною та функціональною і водночас виступає "родзинкою" інтер'єру.
Санвузли виконані у тому ж стилі, що і решта інтер‘єрів, - акцент зроблено на контрастному поєднанні натуральних кольорів, яке підкреслюється за допомогою ретельно продуманого декоративного освітлення, що допомагає створити атмосферу затишку і спокою.

Похожие проекты