Сучасна класика для маленької квартири

Загальна площа об'єкту: 40 кв. м
Об'єкт замовлення – невелике помешкання у центральній частині міста на першому поверсі будинку ХІХ століття призначалась для проживання молодої дівчини-студентки. Оскільки вікна південної сторони помешкання виходили на стіни прилеглих будинків, головним завданням дизайнера було надати простору максимального світла, а також функціональності, з огляду на його невеликий розмір.
Загальна стилістика квартири була визначена замовником одразу: помешкання повинно бути у класичному стилі, у світлих тонах.
Усі роботи у помешканні тривали майже 4 місяці. За цей час було здійснено повний демонтаж старого наповнення квартири, повністю замінено систему водопостачання, обігріву, електропостачання, газопостачання. Змінено планування квартири, яка спочатку була двокімнатною з тісними прохідними приміщеннями, на місці кімнат облаштовано простору вітальню, а форму ванни, кухні і передпокою змінено. На стелі змонтували звукоізоляцію з мінеральної вати, на підлогу – теплоізоляцію з екструдованого пінополістеролу,
За побажанням замовника квартиру оснастили сучасним обладнанням: загальноквартирною фільтраційною системою пом’якшення та знезалізнення води, насосною водяною установкою (для підтримання постійного тиску в системи), стабілізатором струму, двофункційним газовим котлом (на кухні, у ванній кімнаті та передпокої влаштована підлога з підігрівом), налагоджено систему вентиляції. Також квартира оснащена аудіо розводкою, що об’єднує декоративну під світку, комп’ютер та медіа-ресиверв одну систему. Це дає можливість створювати 3D звук та світломузику, дивлячись фільм чи слухаючи музику.
Загального класичного стилю помешкання дотримано також у великій кількості декоративних елементів, люстрах, фактурних та класичних деталях.

Похожие проекты